Witaminy w proszku

W naszej szerokiej gamie witamin wysokiej jakości i wysokiej przyswajalności znajdziesz Dziką Różę, BIO Acerolę oraz Witaminę C Complex+. Wszystkie witaminy zostały opracowane tak, by w jak najbardziej naturalny sposób dostarczyć Ci porcji witaminy C. Każda witamina jest w formie sproszkowanej, dzięki czemu z łatwością możesz je spożyć, np. wraz z wodą czy sokiem, bez konieczności łykania tabletek czy kapsułek, które nieraz mogą stwarzać niektórym pewne trudności!

Filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Sproszkowane witaminy Biowen - dlaczego warto?

Witaminy naszej marki zostały stworzone tak, by być jak najbardziej wydajnymi, a przy tym wysoko przyswajalnymi. Posiadają duże porcje witaminy na jedną miarkę produktu! Dołączona do nich wspomniana miarka ułatwia dozowanie produktu, a przy tym jest biodegradowalna! 

Opakowanie naszych witamin zostało stworzone w taki sposób, by jak najmniej szkodzić środowisku i były zgodne z duchem bliskiej nam idei zero waste oraz less waste. To dwa ruchy, które mają na celu zmniejszenie ilości niepotrzebnych śmieci na naszej planecie oraz ponowne wykorzystywanie materiałów, gdy tylko to jest możliwe! Witaminy spakowaliśmy w szklane, ciemne słoiczki zakręcane aluminiową nakrętką. 

Nasze witaminy mają na celu naturalne wsparcie Twojej odporności oraz Twojego samopoczucia. Niektóre z nich posiadają certyfikat ekologiczny, np. witamina C w formie BIO aceroli! 

Witamina w formie naturalnej dla naszego organizmu jest jedną z bardziej cennych. To świetny sposób na urozmaicenie diety każdego z nas i wsparcie organizmu w bezpieczny sposób. Każda witamina Biowen została właśnie po to stworzona, by dać Ci to, co najlepsze z natury! Wybierając nasze witaminy stawiasz na pewność wysokiej jakości, bezpieczeństwo i czysty skład każdego produktu. Witamina, która powstaje pod marką Biowen nie może zawierać zbędnych składników, przeciwzbrylaczy, sztucznych barwników, aromatów czy dodanego cukru i innych ulepszaczy i wzmacniaczy smaku! Dla nas dobry skład jest niezwykle ważny! 

Postaw na sprawdzone witaminy i zadbaj o siebie naturalnie!