Biowen olej z kryla

Krill Oil Pro – olej z kryla Biowen – 90 kapsułek

79.99

Olej z kryla arktycznego:

  • wygodna postać kapsułek,
  • zawiera omega-3, astaksantynę i fosfolipidy,
  • clean label – czysty skład,
  • szklane opakowanie zapobiegające przedostawaniu się do produkty BPA,
  • masa netto: 45 g.

Pojemność: 90 kapsułek

Availability: Brak w magazynie Kategorie: , , ...

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy ten produkt będzie dostępny

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej (zobacz więcej)... Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną i smsową informacji handlowej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą Prawo telekomunikacyjne, od BIODIO Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera(zobacz więcej)... Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BIODIO Sp. z o.o. w celu otrzymywania drogą elektroniczną i smsową informacji handlowej oraz umożliwienia funkcjonowania bazy kontaktowej. Zgoda może zostać wycofana mailowo (rodo@hempking.eu).
Zapoznałam/em się z treścią Regulaminu i Polityki prywatności(zobacz więcej)... Zapoznałam/łem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w polityce prywatności oraz regulaminie. Akceptuję regulamin i politykę.
Wyrażam zgodę na profilowanie (zobacz więcej)... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BIODIO Sp. z o.o., na potrzeby personalizacji komunikatów wysyłanych do Użytkowników, jako działań prowadzących do zwiększania efektywności działań marketingowych. Wiem, że zgoda może zostać wycofana mailowo (rodo@hempking.eu) oraz, że przysługuje mi prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Opis

Krill Oil Pro Biowen – z astaksantyną, omega 3 (EPA i DHA) i fosfolipidami! 

Kryl, z którego ten olej pochodzi, żyje w czystych wodach arktycznych Morza Wedella. To tam arktyczne kutry rybackie go łowią, a jeszcze na pokładzie przetwarzają i mrożą, aby dostarczyć Ci bardzo wysokiej jakości olej, bogaty w cenne substancje. Te składniki to kwasy tłuszczowe omega 3 (w tym wartościowe EPA i DHA), fosfolipidy oraz astaksantyna!

Olej z kryla marki Biowen zamknęliśmy w kapsułkach żelatynowych, więc jeśli obawiasz się smaku takich produktów, możesz być spokojny! Kapsułka jest szczelnie zamknięta i łatwa do połknięcia.

W jednej porcji (2 kapsułki) znajdziesz 1000 mg oleju z kryla, zawierającego 758 mg nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 (w tym 136 mg EPA i 90 mg DHA), 200 mg fosfolipidów oraz 400 mcg astaksantyny!

Cenne składniki arktyczne teraz są dostępne dla Ciebie! Możesz czerpać korzyści z tych wartościowych substancji w wygodny sposób dzięki kapsułkom z olejem z kryla Krill Oil Pro Biowen! Ten suplement ma czysty skład, pozbawiony zbędnych dodatków, takich jak aromaty, barwniki czy wypełniacze.

Nienasycone kwasy tłuszczowe przede wszystkim wspierają Twój układ krążenia i zmniejszają ryzyko chorób wieńcowych.

Kapsułki z olejem z kryla umieściliśmy w zaciemnionym słoiku szklanym, co pozwala na bezpieczne przechowywanie, bez obawy o mikroplastik z opakowania. Solidna stalowa zakrętka skutecznie zabezpiecza zawartość. A przy okazji dbasz o środowisko, unikając produkcji dodatkowych plastikowych odpadów!

Dostępna ilość suplementu Krill Oil Pro wystarczy na 45 do 90 dni stosowania, zależnie od Twoich potrzeb.

Składniki Krill Oil Pro Biowen

Olej z kryla arktycznego, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona. 

Olej z kryla - wartości

Korzyści płynące z stosowania oleju z kryla – dlaczego warto sięgnąć po ten produkt?

Olej z kryla może szybko stać się stałym elementem Twojej codziennej diety. To cenny składnik, który wzbogaci Twoje menu i dostarczy wartościowych substancji, takich jak nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, w tym DHA i EPA, a także astaksantyna i fosfolipidy. Wielu ludzi regularnie wybiera suplementy oparte na oleju z kryla. Dlaczego jest to godne uwagi?

Kwasy tłuszczowe omega-3 – ich znaczenie

Kwasy tłuszczowe omega-3 to istotne komponenty w naszej diecie, znane również jako “zdrowe tłuszcze”. Swoją renomę zawdzięczają pozytywnemu wpływowi na funkcjonowanie naszego ciała, w szczególności układu sercowo-naczyniowego:

1. Obniżają poziom cholesterolu we krwi.

2. Redukują ryzyko rozwoju choroby wieńcowej.

Kwasy omega-3, a szczególnie DHA i EPA – ich właściwości:

1. Wspierają utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

2. Promują zdrowe funkcjonowanie serca.

3. Pomagają w utrzymaniu właściwego poziomu trójglicerydów we krwi.

Astaksantyna

To naturalna substancja, która produkowana jest przez kryla, stąd też jej obecność w produkcie, jakim jest Krill Oil Pro. To dzięki niej kryl arktyczny uzyskuje charakterystyczną czerwonawą barwę, gdyż astaksantyna zalicza się do grupy karotenoidów. Aktualnie cieszy się rosnącą popularnością i przyciąga uwagę wielu badaczy. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badań naukowych na ten temat, ponieważ wyniki są obiecujące!

Fosfolipidy

Fosfolipidy stanowią rodzaj substancji tłuszczowych, które znajdziemy w błonach komórkowych. Dzięki nim błony te zyskują swoją charakterystyczną przepuszczalność i elastyczność. Naturalnie występujące fosfolipidy w organizmie uczestniczą w wielu procesach, w tym procesach związanych z układem odpornościowym, odnową i regeneracją tkanek oraz regulacją hormonalną. Warto zajrzeć do źródeł badań naukowych, takich jak PubMed, aby dowiedzieć się, jakie właściwości fosfolipidów są aktualnie badane.

Zalecane spożycie Krill Oil Pro

Zalecamy spożywać jedną do dwóch kapsułek Krill Oil Pro dziennie, w trakcie posiłku. Ważne jest, aby nie przekraczać dziennej zalecanej porcji.

Pamiętaj, aby nie stosować tego suplementu, jeśli jesteś uczulony na którąkolwiek ze zawartych w nim składników! 

Producent/ Podmiot odpowiedzialny:

Biodio Lab Sp. z o.o.

Ul. Choroszczańska 24

15-732 Białystok