maślan sodu biowen mądra babcia poleca
biowen mądra babcia poleca
maslan_sodu_wizualizacja_biowen

Maślan sodu Forte Max 580 mg Biowen – 100 kapsułek

69.99

Maślan sodu:

  • występuje naturalnie w organizmie,
  • wegańska otoczka kapsułki,
  • 580 mg maślanu sodu,
  • 415 mg kwasu masłowego,
  • masa netto: 58 g,
  • wystarcza na 100 dni suplementacji.

Pojemność: 100 kapsułek

Availability: Brak w magazynie Kategorie: , ,

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy ten produkt będzie dostępny

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej (zobacz więcej)... Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną i smsową informacji handlowej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą Prawo telekomunikacyjne, od BIODIO Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera(zobacz więcej)... Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BIODIO Sp. z o.o. w celu otrzymywania drogą elektroniczną i smsową informacji handlowej oraz umożliwienia funkcjonowania bazy kontaktowej. Zgoda może zostać wycofana mailowo (rodo@hempking.eu).
Zapoznałam/em się z treścią Regulaminu i Polityki prywatności(zobacz więcej)... Zapoznałam/łem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w polityce prywatności oraz regulaminie. Akceptuję regulamin i politykę.
Wyrażam zgodę na profilowanie (zobacz więcej)... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BIODIO Sp. z o.o., na potrzeby personalizacji komunikatów wysyłanych do Użytkowników, jako działań prowadzących do zwiększania efektywności działań marketingowych. Wiem, że zgoda może zostać wycofana mailowo (rodo@hempking.eu) oraz, że przysługuje mi prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Opis

W każdej kapsułce Maślanu sodu Biowen znajdziesz aż 580 mg tego składnika, w tym 415 mg kwasu masłowego. Ten unikalny produkt jest zamknięty w mikrokapsułkach dojelitowych, które umożliwiają mu bezpieczne przejście przez układ pokarmowy i dotarcie dokładnie tam, gdzie jest potrzebny – czyli do Twoich jelit!

Kwas masłowy jest substancją endogenną, czyli naturalnie wytwarzaną przez organizm człowieka. To krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy, który powstaje w procesie fermentacji w jelitach, przez florę bakteryjną, z wykorzystaniem błonnika. Jest to naturalna substancja, która odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Kwas masłowy pomaga utrzymać właściwe pH w jelitach oraz dostarcza energię komórkom nabłonka tego istotnego narządu.

W przypadku niektórych zaburzeń może dochodzić do niedoboru kwasu masłowego w jelitach. W takiej sytuacji warto sięgnąć po zewnętrzne źródło tej cennej substancji, takie jak wegańskie kapsułki Maślanu sodu 580 mg od Biowen!

Dlaczego warto sięgnąć po maślan sodu Biowen?

W każdej kapsułce Maślanu sodu Biowen znajduje się imponująca ilość – aż 580 mg – tej substancji, czyli maślanu sodu. Co więcej, aż 415 mg stanowi kwas masłowy, który jest naturalnie obecny w organizmie człowieka. Aby zapewnić skuteczne dotarcie tego składnika do jelit – miejsca, w którym jest najbardziej potrzebny – zastosowaliśmy innowacyjną mikrokapsułkę dojelitową. Dzięki tej zaawansowanej technologii, maślan sodu może bezpiecznie pokonać drogę przez układ pokarmowy.

Warto podkreślić, że jedna kapsułka Maślanu sodu Biowen stanowi pełną dzienną porcję. Dzięki temu wyjątkowo wydajnemu produktowi, jedno opakowanie wystarcza na aż 100 dni stosowania. Poza tym, kapsułki są w szklanym, zaciemnionym słoiku z wytrzymałą stalową nakrętką. Taki sposób pakowania gwarantuje bezpieczne przechowywanie suplementu, chroniąc go przed utratą wartości odżywczych. Ponadto, szklane opakowanie stanowi dodatkową ochronę przed niepożądanym przenikaniem substancji, które może występować w plastikowych pojemnikach.

Wybierając Maślan sodu Biowen, wybierasz wysoką jakość i efektywny polski produkt, który zapewni Ci długotrwałe stosowanie.

Maślan sodu Biowen – składniki

Sól sodowa kwasu masłowego (maślan sodu), otoczka mikrokapsułek (kwasy tłuszczowe – pochodzenie roślinne), hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

Biowen Maślan sodu kapsułki

Maślan sodu – właściwości substancji

Maślan sodu jest substancją endogenną, co oznacza, że występuje naturalnie w organizmie i może być wytwarzany przez nasze ciało z dostarczanego mu pożywienia. Kwas masłowy, będący solą sodową, powstaje w jelitach, szczególnie w okrężnicy, w wyniku procesu fermentacji bakteryjnej z węglowodanów, takich jak błonnik. Jego główną funkcją jest dostarczanie energii komórkom nabłonka jelitowego. Dzięki temu utrzymywane jest właściwe pH w jelitach, co jest niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów zachodzących w tym obszarze. Prawidłowe pH tworzy odpowiednie warunki dla wzrostu odpowiednich bakterii w mikroflorze jelitowej, która odgrywa ogromną rolę w naszym ogólnym samopoczuciu.

Maślan sodu – dzienna porcja

Rekomenduje się przyjmowanie jednej kapsułki dziennie w trakcie posiłku, aby czerpać maksymalne korzyści ze stosowania suplementu. Ważne jest jednak pamiętać, że suplement diety nigdy nie może zastąpić odpowiednio zrównoważonej diety!

W przypadku występowania alergii na którykolwiek ze składników, należy powstrzymać się od stosowania tego suplementu!

Producent/ Podmiot odpowiedzialny:

Biodio Lab Sp. z o.o.
Ul. Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Customer Reviews

Based on 17 reviews
88%
(15)
6%
(1)
0%
(0)
6%
(1)
0%
(0)
M
Marzena Koput
solidna firma

Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Produkt najwyższej jakości.
Szczerze polecam.

M
Magdalena Skibińska
Skuteczny

Widzę lekką poprawę . Jelita lepiej działają . Ale to dopiero nie cały miesiąc

E
Ewa Piskorz

Uzywam ten preparat, zgodnie z zaleceniami Mądrej Babci.Bardzo mi to pomoglo przy moim wrzodziejącym jelicie.Czuje znaczną poprawę i czuję się lepiej.Polecam

D
Danuta Solarz

Bardzo dobry preparat

A
Adam Rossa

bardzo dobre