Grzyby witalne

Wartość i jakość grzybów witalnych oraz ekstraktów z nich można rozpoznać poprzez ich DER, a także standaryzacje jakie posiadają na najważniejsze składniki w tego typu produktach. Nasze grzyby witalne, czyli Chaga, Reishi, Shiitake, Lion’s Mane oraz Cordyceps to wysoko standaryzowane ekstrakty z grzybów, posiadające DER 25:1 oraz dodatek BioPerine®. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz suplementy wysokiej jakości, które w naturalny sposób wesprą i urozmaicą Twoją dietę o dodatkowe substancje z grzybów znanych z tradycyjnej medycyny chińskiej. Jakie standaryzacje posiadają nasze grzyby witalne?

Filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Polisacharydy i beta-glukany w grzybach witalnych

Pierwszą ważną standaryzacją, jest standaryzacja na polisacharydy, która wynosi aż 40%! Ta optymalna standaryzacja, w górnej granicy, sprawia, że nasze ekstrakty z grzybów zawierają mnóstwo cennych substancji jakimi są wielocukry - polisacharydy. Ważniejsza jest jednak druga standaryzacja jaką posiadają, czyli standaryzacja na beta-glukany. W przypadku naszych grzybów witalnych to aż 30%! Beta-glukany to jedne z najważniejszych substancji w grzybach witalnych. Gdy chcemy kupić wysokiej jakości produkty, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy na opakowaniu została wyszczególniona standaryzacja właśnie na nie. Dzięki temu mamy pewność, że kupujemy produkt, który dobrze wesprze naszą dietę, zawiera wszystko co powinien zawierać suplement z ekstraktem z grzybów witalnych i że będzie wydajny i wysokiej jakości! Sama standaryzacja na polisacharydy nie powie nam ile w nich znajduje się tak ważnych substancji jakimi są beta-glukany. 

Grzyby witalne w wegańskich kapsułkach

Nasze ekstrakty z grzybów zamknęliśmy w wegańskich kapsułkach, a te włożyliśmy do szklanego zaciemnionego słoiczka z aluminiową nakrętką, by ograniczyć produkcję plastikowych śmieci! Jest jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że nasze ekstrakty z grzybów są wyjątkowe i wysokiej jakości. To naturalny ekstrakt BioPerine®, którym wzbogaciliśmy składniki naszych suplementów diety. 

BioPerine® w ekstraktach z grzybów Biowen

Ekstrakt BioPerine®, który dodaliśmy do naszych kapsułek z grzybami witalnymi, to ekstrakt z owoców pieprzu czarnego w opatentowanej formule, standaryzowany na aż 95% piperyny. Pieprz czarny ma właściwości, które wspierają naszą dietę i wpływają na nasze samopoczucie. Pieprz czarny ma szeroko opisany korzystny wpływ na nasze trawienie, oddychanie, układ nerwowy, wątrobę, kobiecy układ rozrodczy, skórę, odporność oraz jest przeciwutleniaczem! Świetnie dopełnia składniki naszych ekstraktów z grzybów i sprawia, że to produkty wyjątkowe i wyłącznie z wysokiej jakości komponentami!