FAQ

Każdy z komponentów naszych produktów jest przez nas sprowadzany wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, które mogą pochwalić się odpowiednimi certyfikatami jakości czy ekologicznymi.

Produkty Biowen powstają w Białymstoku. To właśnie tutaj je tworzymy, pakujemy i wysyłamy do Ciebie!

Nasze produkty są sprawdzane na kilku etapach produkcji. Jeśli to produkty ekologiczne, muszą posiadać odpowiedni certyfikat oraz zaświadczenia z badań, np. na metale ciężkie, pestycydy czy inne szkodliwe składniki.

W naszej linii produktów, znajdziesz produkty oznaczone znaczkiem BIO – to certyfikowane ekologiczne produkty. Poza tym komponenty naszych produktów również posiadają odpowiednie certyfikacje, np. poświadczające o ich wegańskości czy potwierdzające standaryzację. W zależności od produktu, możesz spotkać różne oznaczenia.

W przypadku tak ważnego okresu, jakim są ciąża oraz karmienie, przez spożyciem jakichkolwiek suplementów, dobrze jest skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Każdy przypadek jest indywidualny i to lekarz może z pewnością stwierdzić, czy dany suplement będzie bezpieczny w danej sytuacji.

Podobnie jak z innymi suplementami, nie każdy jest odpowiedni do stosowania przez dzieci. W przypadku niektórych z nich niezbędna będzie w pierwszej kolejności konsultacja z lekarzem pediatrą dziecka.

Między suplementami mogą zachodzić pewne reakcje i nie wszystkie można spożywać razem. Jeśli bierzesz już jakieś suplementy i zamierzasz włączyć do diety kolejne, najpierw skonsultuj się z lekarzem.

Niektóre suplementy mogą wchodzić w interakcje z przyjmowanymi lekami. Dlatego w przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków, zwłaszcza leków ratujących życie, przed wdrożeniem suplementu niezbędna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym.

Każdy z naszych produktów ma opisane działanie i właściwości, dzięki czemu możesz dobrać je do swoich indywidualnych potrzeb. Możesz także skonsultować się z nami – z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiednie produkty!

Kody rabatowe, jeśli jakieś są, bardzo często publikujemy w naszych mediach społecznościowych oraz wysyłamy za pomocą newslettera!

O statusie zamówienia informujemy drogą mailową, na e-mail, który został podany podczas składania zamówienia. Możesz też go sprawdzić po zalogowaniu się do swojego konta!

Oczywiście! Bez problemu wysyłamy przesyłki za granicę! Sprawdź kraje, do których wysyłamy w zakładce Dostawa!

Opcje płatności znajdziesz w koszyku. To: PayU, płatność kartą, przelew tradycyjny, za pobraniem oraz BitPay Bay – płatność kryptowalutami.

Oferujemy kilka metod dostawy: odbiór osobisty, kurier DHL, Paczkomaty InPost oraz Poczta Polska.

Jeśli chcesz dokonać zmian w zamówieniu, które zostało już opłacone, niezwłocznie się z nami skontaktuj: mailowo, telefonicznie lub za pomocą mediów społecznościowych. Jeśli przesyłka nie została jeszcze wysłana, możesz dokonać w niej zmian!

Wszelkie zwroty przyjmujemy po uprzednim zgłoszeniu tego faktu drogą mailową! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz poprzez e-mail, a my przekażemy Ci informacje, na temat tego, jak najefektywniej dokonać zwrotu.