Adaptogeny

Adaptogeny stały się w ostatnim czasie dość popularne, wiele osób o nich słyszało lub zna chociaż nazwę “adaptogeny”. Co to tak właściwie jest? Adaptogeny to rośliny o zdolnościach przywracającym równowagę i potencjale adaptogennym. W zależności od rodzaju, adaptogeny mają wiele właściwości, które w obecnych czasach są uznawane za cenne i wartościowe. Jakie są rodzaje adaptogenów?

Filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dlaczego warto brać adaptogeny?

W naszym sklepie znajdziesz cztery popularne adaptogeny, które są w 100% naturalne, wegańskie, bez laktozy, bez glutenu oraz bez jakichkolwiek zbędnych dodatków, takich jak wypełniacze, wzmacniacze smaku, konserwanty czy inne jak barwniki i aromaty. Dodatkowo każdy z nich został wzmocniony ekstraktem z owoców pieprzu czarnego, standaryzowanego na 95% piperyny - BioPerine®. To dzięki niemu, w naturalny sposób ich działanie zostało wzmocnione i uwydatnione! 

Ashwagandha to roślina, która wspiera równowagę i balans emocjonalny, zwiększa odporność na otaczający nas stres i tym samym wspiera nasze dobre samopoczucie.

● Adaptogen Bacopa Monnieri to idealny suplement dla tych, którzy szukają wsparcia w koncentracji i lepszej pracy mózgu.

● Adaptogen Rhodiola Rosea, inaczej Różeniec Górski, to gratka dla tych, którzy cierpią z powodu problemów ze snem, stresem i wydajnością w pracy.

● Adaptogen Gotu Kola to idealny suplement dla tych, którzy potrzebują więcej witalności i energii, a także chcą wsparcia jeśli chodzi o układ trawienny.

Korzyści z suplementacji adaptogenami

Każdy z adaptogenów dostępnych w naszym sklepie wystarczy na 60 do aż 120 dni stosowania, w zależności od wybranego produktu. 

Adaptogeny warto stosować z wielu powodów! Jakie są najważniejsze z nich? 

  • każdy z nich odpowiada na indywidualne potrzeby i z łatwością możesz je do nich dopasować, 
  • to naturalne wsparcie w walce ze stresem, który dotyka nas każdego dnia, 
  • nie wprowadzają żadnych sztucznych składników do naszej diety - są w 100% naturalne! 

Poznaj naturalne adaptogeny marki Biowen i poznaj ich cenne właściwości! Wegańskie suplementy diety są zamknięte w kapsułkach vege caps, dla wygody suplementacji!