O nas

Biowen to marka produktów z czystym składem, która narodziła się z naszej miłości do zdrowego odżywiania i wspierania organizmu tym, co najlepszego natura nam podarowała! Wszystko w ekologicznym duchu idei zero i less waste. Nasze produkty pakujemy w szklane słoiczki z aluminiowymi nakrętkami, właśnie po to, by nie generować większej ilości śmieci i zadbać o Matkę Naturę – w ramach podziękowania za dary, z których dzięki niej możemy korzystać!

Nasza misja

Biowen powstał po to, by dać Tobie i innym to, co najlepsze z natury, w przystępnej cenie i z pewnością bezpiecznego i naturalnego składu! W dobie produktów ze szkodliwymi składnikami, które mogłyby zdobić z powodzeniem tablicę Mendelejewa, my chcemy pokazać, że zdrowe produkty mogą być równie łatwo dostępne i atrakcyjne cenowo! A przy tym mogą być łatwe w stosowaniu, smaczne i naprawdę wartościowe! 

Naszą misją jest pokazanie, że zdrowe produkty z czystym składem są świetnym uzupełnieniem każdej diety, mogą wspierać na wiele sposobów i naprawdę działają!

Nasze cele

Biowen kieruje się kilkoma wyznacznikami, które jasno określają, na czym nam zależy w rozwoju oraz co chcemy dać innym dzięki naszej działalności!

Twoje zdrowie

zdrowie ikona

Zależy nam na tym, by dostarczyć naszym klientom produkty wysokiej jakości, które kompleksowo i w bezpieczny sposób wesprą ich zdrowie, a tym samym samopoczucie.

Naturalność

naturalność - ikona

Cenimy to, co daje nam natura i to właśnie z niej czerpiemy nasze produkty. Nie ma w nich miejsca na szkodliwe czy zbędne dodatki, jak wypełniacze, sztuczne barwniki czy aromaty!

Wysoka jakość

jakość ikona

Marka Biowen to przede wszystkim wysoka jakość i wysokie standardy! Nie ma tutaj miejsca na półśrodki czy drogę na skróty! Dbamy o to, by jakość naszych produktów była wysoka!

Poznaj nasze produkty!

W naszej ofercie znajdziesz naturalne produkty, których głównym zadaniem jest wsparcie Ciebie, Twojej diety, zdrowia i tym samym samopoczucia! Wszystkie z jak najlepszym składem wprost od Matki Natury!

Adaptogeny

adaptogeny biowen

Ekstrakty roślinne zamknięte w wegańskich kapsułkach, które wesprą twój mózg, psychikę i pomogą Ci ze stresem!

Grzyby witalne

grzyby lecznicze biowen

Znane od wieków w medycynie chińskiej grzyby witalne, które posiadają wysokie standaryzacje na beta-glukany i polisacharydy!

Superfoods

Zdrowa żywność z super właściwościami! Poznaj super żywność naszej marki i urozmaić swoją dietę!

Witaminy C

produkty witamina c biowen

Sproszkowane witaminy C naturalnego pochodzenia, które możesz z łatwością wprowadzić do swojej diety!

Białka roślinne

białka konopne biowen

Roślinne wsparcie zbilansowanej diety, które w przyjemny i łatwy sposób wykorzystasz w swojej kuchni!

Moc prosto z natury!

Biowen