bacopa monnieri adaptogen
bacopa monnieri adaptogeny biowen stylizowane
właściwości bacopa monnieri biowen

Bacopa monnieri w kapsułkach | Brahmi | 300 mg | 50% bakozydów

47.99

● wsparcie i wzmocnienie układu nerwowego ● poprawia funkcje poznawcze i psychiczne● poprawia pamięć● chroni DNA 

Adaptogen Bacopa Monnieri BIOWEN:

 • 300 mg brahmi w jednej kapsułce,
 • standaryzowany na 150 mg bakozydów (50%),
 • 120 wegańskich kapsułek,
 • opakowanie less waste,
 • masa netto: 48 g.
Availability: 342 w magazynie Kategorie: , , ...

Opis

Czym jest bakopa drobnolistna (bacopa monnieri)?

Bacopa monnieri, zwana inaczej także Brahmi, to adaptogen, czyli roślina która dzięki swoim właściwościom pomaga organizmowi przystosowywać się do różnych warunków w lepszy sposób – adaptować – posiada właściwości adaptogenne!

Brahmi, kapsułki które wpływają przede wszystkim na pamięć i koncentrację, ale posiadają też wiele innych cennych właściwości, wsparliśmy dla lepszego działania ekstraktem BioPerine®. To standaryzowany na 95% piperyny ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, który dodaje Brahmi dodatkowych właściwości, ale także wzmacnia te, które naturalnie posiada. 

Nasza brahmi adaptogen jest produktem wegańskim – nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Otoczka kapsułki to tzw. vege caps, czyli wegańska hydroksypropylometyloceluloza. Brahmi może być też stosowana przez osoby, które nie spożywają glutenu oraz laktozy, gdyż nie zawiera ich nawet w śladowych ilościach. 

W opakowaniu znajdziesz 120 wegańskich kapsułek z 300 mg bacopa monnieri, standaryzowanej na 50% bakozydów! Bakozydy to cenne składniki aktywne zawarte w Brahmi, które odpowiadają za jej właściwości i działanie adaptogenne.

Składniki Brahami

Co w swoim składzie ma Bacopa monnieri adaptogen? Wyłącznie naturalne składniki, które nie są w żaden sposób sztucznie wzmocnione, barwione czy aromatyzowane! Oto pełny skład naszego suplementu: 

Bakopa drobnolistna (Bacopa Monnieri) ekstrakt standaryzowany na 50% bakozydów, BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

W Bacopa monnieri firmy Biowen znajdziesz 100% naturalnych składników, a sam skład jest czysty i bezpieczny – bez żadnych zbędnych dodatków! Wysoka standaryzacja sprawia, że to wydajny produkt, który wystarczy Ci na 120 dni przy stosowaniu 1 kapsułki dziennie. 

Jak stosować adaptogen Brahmi?

Wybrana przez nas forma brahmi, kapsułki, sprawia, że ten suplement jest łatwo przyjmować i z łatwością można go spożywać każdego dnia! Brahmi może być stosowana w różnych porach dnia, w zależności od tego, jakich efektów suplementacji oczekujemy od suplementu. Co ważne, to to, że należy spożywać jedną kapsułkę dziennie wraz z posiłkiem, popijając dużą ilością wody. Prawda, że to proste? Dzięki formie kapsułek brahmi może ci bez problemu towarzyszyć podczas codziennych zajęć i aktywności – możesz mieć zawsze przy sobie ten suplement! W domu, w pracy czy podczas wyjazdu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Jak działa Bacopa Monnieri (Brahmi)?

Brahmi ma wiele cennych dla naszego organizmu właściwości, dzięki zawartym w niej składnikom aktywnym. Jak działa? Jakie ma właściwości?

 • wspomaga centralny system nerwowy, środek wzmacniający układ nerwowy i mózg – pozytywnie wpływa na hipokamp, 
 • korzystnie działa na funkcje poznawcze, a także zdrowie psychiczne, 
 • to adaptogen dla osób chcących poprawić swoją pamięć, 
 • chroni DNA, białka, lipidy przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, 
 • dba o zdrowie pęcherzyka żółciowego!

Składniki w jednej kapsułce Bacopa Monnieri od Biowen

Brahmi to cenny adaptogen ze względu na bakozydy. Jedna kapsułka zawiera: 

 • 300 mg bacopa monnieri,
 • w tym 150 mg bakozydów,
 • 1 g  BioPerine®,
 • w tym 95% piperyny.

Producent/ Podmiot odpowiedzialny:

Biodio Lab Sp. z o.o.

Ul. Choroszczańska 24

15-732 Białystok

Customer Reviews

Based on 3 reviews
67%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
33%
(1)
A
Anna Buczyńska
Reklamacja.

Prosili państwo o ocenę suplementu Bakoma monnieri .
Proszę o wyjaśnienie. W kapsułkach jest rożna zawartość . W jednych suplement ma postać sypkiego proszku , który wypełnia cała kapsułkę , w jednej kapsułce suplement ma postać stałą i wypełnia pół kapsułki, w następnej jest postać sypka ale też tylko połowa kapsułki. W sumie na 11 kapsułek które mam w tej chwili przy sobie 1 ma postać stała, 4 wypełnione są do połowy , 6 szt ma postać sypka i wypełnione są w całości.
Gdybym miała e maila do państwa to na potwierdzenie moich słów zrobiłabym zdjęcia.
Bardzo proszę i liczę na szybkie wyjaśnienie o co chodzi i co mam dalej z tym zrobić.
Anna Buczynska

E
Edyta Majczak
Naprawdę czysty skład

Wybrałam Bacopę Biowen ze względu na czysty skład i wysoką zawartość składników aktywnych. Stosuję od ponad miesiąca i widzę znaczącą poprawę jeśli chodzi o mój nastrój. W ciągu dnia łatwiej mi się skupić na zadaniach, które mam do wykonania. Lepiej sypiam, a przed snem jestem spokojniejsza i wyciszona. Mocna polecajka, szczególnie dla osób, które w ciągu dnia mają dużo na głowie. :)

A
A.
Dobre na uspokojenie

Stosuję bacopę od 2 tygodni i zauważyłam wyraźną poprawę nastroju i większy spokój. Jestem mniej nerwowa i bardziej skoncentrowana w pracy. Myślę, że zaprzyjaźnię się z tym suplementem na dłużej.