xr:d:DAFC6hCNSRU:10,j:28139275896,t:22060810

Kwas alfa-liponowy – R-ALA- 300 mg – 60 kapsułek – Biowen

97.99

Kwas R-ALA Biowen:

 • zawiera kompleks składników Fenactive®,
 • wygodna postać kapsułek,
 • czysty skład, bez zbędnych dodatków,
 • masa netto: 30 g.

Pojemność: 60 kapsułek

Availability: 286 w magazynie Kategorie: , , ...

Opis

Kapsułki Biowen z kwasem alfa-liponowym zawierają w sobie aż 300 mg tej substancji, łatwo przyswajalnej w formie aktywnej. W produktach znajdziesz izomery R kwasu ALA! Ich skład został pozbawiony niepotrzebnych dodatków. W każdej kapsułce znajdziesz tylko kwas alfa-liponowy oraz naturalną inulinę z cykorii, która stanowi cenny błonnik, doskonały dla zbilansowanej diety!

W preparatach Biowen nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, barwników ani substancji poprawiających smak czy antyzbrylaczy. Biowen to gwarancja prostego składu, pozbawionego dodatków, których zupełnie nie potrzebujesz!

Kwas liponowy to substancja, którą każdy organizm potrafi produkować samodzielnie – jest to substancja endogenna. Twój organizm wytwarza go, by neutralizować wolne rodniki oraz wspomagać regenerację zredukowanych form witamin C i E.

Kapsułki z kwasem alfa-liponowym od Biowen są zamknięte w wygodnym, szklanym słoiku z metalową nakrętką. Dzięki temu są łatwe do przechowywania, a do suplementu nie dostają się mikroplastiki – co może się zdarzyć przy przechowywaniu w plastikowych opakowaniach. Po zużyciu zawartości słoik możesz ponownie wykorzystać! Wybierając suplement w szklanym słoiku, dbasz o środowisko, unikając dodatkowego plastikowego odpadu!

Kwas alfa-liponowy Biowen – składniki: 

Sól sodowa kwasu R-alfa-liponowego (kwas alfa-liponowy), ekstrakt z owoców bzu i ekstrakt z owoców aronii, standaryzowany na 10% antocyjanów i 15% polifenoli (Fenactive®) [DER 30:1], inulina (korzeń cykorii)
otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

R-ALA Biowen składniki

Właściwości kwasu alfa-liponowego

Właściwości Fenactive®

Fenactive to zestaw standaryzowanych ekstraktów z czarnego bzu oraz aronii. Aronia, znana ze swoich właściwości ochronnych, chroni komórki przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Czarny bez, z kolei, jest ceniony za szeroki wachlarz korzyści zdrowotnych, w tym:

 • działanie antyoksydacyjne,
 • promowanie diurezy,
 • wsparcie dla systemu odpornościowego,
 • regulowanie poziomu glukozy we krwi,
 • pomoc przy objawach przeziębienia, takich jak chrypka czy kaszel,
 • wspieranie utrzymania prawidłowej masy ciała, szczególnie w połączeniu z odpowiednią dietą, i sprzyjanie redukcji wagi,
 • wspomaganie krążenia.

Kwas alfa-liponowy

Kwas liponowy jest składnikiem obecnym w wielu suplementach diety. W sieci można znaleźć informacje, że przypisuje mu się właściwości takie jak antyoksydacja, poprawa wrażliwości na insulinę oraz utrzymanie zdrowego poziomu cholesterolu. Mimo to, nie wszystkie te korzyści zostały oficjalnie zatwierdzone do użycia.

Jak spożywać kwas alfa-liponowy (R-ALA)?

Zalecana porcja suplementu to jedna kapsułka podczas pełnego posiłku. Należy przestrzegać zalecanej ilości produktu i nie przekraczać jej w ciągu jednego dnia!

warunki przechowywania

Producent/Podmiot odpowiedzialny:

Biodio Lab Sp. z o.o.

Ul. Choroszczańska 24

15-732 Białystok