biowen NAC mądra babcia poleca
biowen mądra babcia poleca
Biowen NAC 600 mg 100 kapsułek

NAC 600 mg Biowen – 100 kapsułek

62.99

NAC 600 mg:

  • wegański suplement diety,
  • czysty skład – brak zbędnych dodatków,
  • szklane opakowanie,
  • masa netto: 60 g.

Pojemność: 100 kapsułek

Availability: 741 w magazynie Kategorie: , , ...

Opis

NAC Biowen – duża porcja w wege kapsułce

Czym jest NAC? To organiczny kompleks, także znany pod alternatywnymi nazwami, takimi jak N-acetylo-L-cysteina czy też N-acetylocysteina. Jest to pochodna aminokwasu: L-cysteiny.

NAC Biowen reprezentuje czysty dodatek do diety, w którym jedynym składnikiem zawartym w każdej kapsułce, odpowiedniej również dla wegan, jest 600 mg wspomnianej substancji.

Każde opakowanie NAC Biowen zawiera 100 kapsułek substancji, co zapewnia pełne 100 dni regularnego zastosowania! Pojemny słoik szklany z metalowym zakrętem nie tylko prezentuje się atrakcyjnie, ale również działa jako bariera ochronna – dzięki szklanej opakowaniu nie ma możliwości dostania się niechcianych elementów do środka, a sam dodatek jest efektywnie osłonięty przed wpływem promieni słonecznych, co zawdzięcza ciemnemu odcieniowi szkła. Produkt wyróżnia się znakomitą jakością, wydajnością oraz znaczną ilością NAC zawartą w każdej kapsułce!

Clean label, czyli czystość składu

Wybierając NAC Biowen, optujesz za pewnością dotyczącą składu o wysokiej czystości. W naszych wyrobach nie znajdziesz zbędnych dodatków, takich jak sztuczne pigmenty czy aromaty, środki przeciwzbrylające, sztuczne stabilizatory czy też zbędne wypełniacze. Stawiamy na zwięzły zestaw komponentów, pozbawiony niepewnych dodatków.

Jest to produkt niezawierający glutenu, czyli zgodny z zasadami tzw. bezglutenowej diety. Dodatkowo, nie zawiera żadnych elementów pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób praktykujących diety bazujące na surowcach roślinnych, takich jak weganizm czy wegetarianizm.

Składniki NAC Biowen 600 mg

Składniki: N-acetylo-L-cysteina (NAC), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza. 

To produkt wolny od zbędnych dodatków!

NAC 600 mg Biowen zawartość w porcji dziennej

Właściwości NAC Biowen

Jak stosować NAC Biowen?

Aby czerpać korzyści ze skuteczności dodatku NAC Biowen, zażywaj jedną kapsułkę dziennie podczas posiłku. Miej na uwadze, żeby respektować ilość przyjmowanego suplementu i nie przekraczać sugerowanej porcji na dobę.

Producent/ Podmiot odpowiedzialny:

Biodio Lab Sp. z o.o.

Ul. Choroszczańska 24

15-732 Białystok

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anna Wojtas

NAC 600 mg Biowen - 100 kapsułek

J
JOLANTA K.
Czysty skład i super opakowanie

Skład, opakowanie, strona graficzna -wszystko na 5+. Polecam.