Bestseller
shiitake biowen
grzyby witalne biowen stylizowane
charakterystyka shiitake biowen
właściwości shiitake
Shiitake

Ekstrakt z Shiitake (twardziak jadalny) kapsułki | standaryzowany na 40% polisacharydów | 30% beta-glukanów

75.99

● 400 mg grzybów shiitake ● 40% polisacharydów (160 mg) ● 30% beta glukanów (120 mg) ● naturalne grzyby ● wege  kapsułki ● BioPerine – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego  ● 90 dni stosowania ●

Grzyby Shiitake Biowen:

  • DER 25:1,
  • 90 dni suplementacji,
  • 90 kapsułek,
  • produkt w 100% naturalny,
  • idealny dla wegan i wegetarian,
  • zawiera BioPerine®,
  • masa netto: 45 g.
Availability: 558 w magazynie Kategoria:

Opis

Shiitake (twardziak jadalny, Lentinula edodes) 

Grzyb Shiitake, to ceniony grzyb w tradycyjnej medycynie chińskiej. Można w niej znaleźć wiele zastosowań dla tego grzyba. Shiitake ekstrakt naszej marki to produkt wysokiej jakości. Shiitake w kapsułkach z wegańskiego składnika jest standaryzowane na aż 40% polisacharydów oraz 30% beta-glukanów. Ale to nie wszystko! Dodatkowo dodaliśmy do niego naturalny ekstrakt BioPerine®, który wspiera ekstrakt z Shiitake, a także dodaje mu dodatkowych właściwości. Shiitake ekstrakt powstał z owocników tego grzyba i ma DER 25:1! 

Składniki Shiitake Biowen

Grzyby Shiitake – Twardnik japoński (Lentinula edodes (Berk.) Pegler) ekstrakt z owocników standaryzowany na 40% polisacharydów i 30% beta-glukanów [DER 25:1], BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza. 

Jak działa ekstrakt z shiitake?

Grzyby Shiitake, jak już wspomnieliśmy, to grzyby znane w tradycyjnej medycynie chińskiej. Dlatego też stamtąd można czerpać dużo wiedzy na tekst jakie mają grzyby Shiitake właściwości. Możemy tam znaleźć informacje na temat działania oraz tego, jaki tropizm posiada ekstrakt z Shiitake!

Działanie w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej

  • odżywienie krwi
  • uzupełnienie Qi
  • rozpuszczenie Tan śluzu

Charakterystyka wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z kolei mówi o tropizmie, który obejmuje płuca, żołądek i śledzionę w przypadku tych grzybów.

Właściwości polisacharydów w grzybie Shiitake

Polisacharydy to jedne z ważniejszych składników grzybów witalnych obejmujących też grzyby Shiitake. W naszym produkcie jakim jest Shiitake ekstrakt znajdziesz ich aż 40%. Standaryzacja na polisacharydy pozwala określić wartość i jakość produktu, który chcemy stosować, dlatego jest ona tak niezwykle ważna! Ważnymi polisacharydami są także beta-glukany. Dlaczego?

Beta-glukany w ekstrakcie z Shiitake

Beta-glukany to najważniejsze ze składników, które posiadają grzyby Shiitake. W naszym produkcie standaryzacja na ten składnik wynosi aż 30%! Nie wystarczy sama standaryzacja na polisacharydy. By mieć pewność, że korzystamy z wartościowego produktu z Shiitake ekstrakt, zwróćmy uwagę właśnie na beta-glukany. Powinno ich być właśnie ok. 30% w danym produkcie zawierającym grzyby Shiitake. 

Zastosowanie Shiitake (twardziaka jadalnego) 

Ekstrakt z Shiitake zamknęliśmy w wegańskich kapsułkach, dzięki temu mogą z nich korzystać nawet osoby na dietach roślinnych, jak weganizm czy wegetarianizm (a także inne!) Dzięki zastosowanej formie, Shiitake w kapsułkach może Ci towarzyszyć wszędzie, gdzie tego potrzebujesz! Spożywanie tego suplementu zawierającego Shiitake ekstrakt jest bardzo proste. 

Zalecane dzienne spożycie ekstraktu z Shiitake 

Zaleca się jedną porcję shiitake w kapsułkach dziennie (jedną kapsułkę), podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent/ Podmiot odpowiedzialny:

Biodio Lab Sp. z o.o.

Ul. Choroszczańska 24

15-732 Białystok

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)