cytrynian magnezu biowen mądra babcia poleca
cytrynian magnezu biowen stylizowane
biowen właściwości cytrynian magnezu
biowen mądra babcia poleca
Biowen Cytrynian magnezu

Cytrynian magnezu 825 mg z witaminą B6 (P-5-P) Biowen – 100 kapsułek 

39.99

Cytrynian magnezu kapsułki:

 • na oznaki zmęczenia i znużenia,
 • dla wsparcia serca, kości i mięśni,
 • wspiera układ nerwowy,
 • zawiera witaminę B6,
 • masa netto: 83 g.

100 kapsułek

Availability: 95 w magazynie Kategorie: , , ...

Opis

Są pewne objawy, które mogą wskazywać na potrzebę stosowania magnezu. Sięgnij po cytrynian magnezu kapsułki jeśli: 

 • prowadzisz wyczerpujący tryb życia lub ciężko trenujesz, 
 • pijesz zbyt dużo kawy, 
 • cierpisz z powodu bolesnych skurczy mięśni, 
 • czujesz drganie powieki, 
 • odczuwasz nadmierne zmęczenie i znużenie, 
 • chcesz wesprzeć zdrowie swojego serca! 

Każda z tych sytuacji to odpowiedni moment, by sięgnąć po cytrynian magnezu, czyli jedną z najlepiej wchłaniających się form soli magnezu pochodzenia organicznego! Cytrynian magnezu wsparliśmy dodatkowo witaminą B6. Dzięki temu cytrynian magnezu – kapsułki Biowen, jest wyjątkowym produktem, który daje dodatkowe korzyści podczas stosowania. 

To na co możesz liczyć, jeśli wybierasz nasz produkt, poza wysoką jakością, to także czystość składu! Nie znajdziesz tutaj żadnych zbędnych dodatków. Produkt składa się dokładnie z trzech składników, każdy pochodzący ze sprawdzonego źródła. 

Cytrynian magnezu od Biowen ma szerokie spektrum działania. Wspiera Cię na poziomie fizycznym (mięśnie, kości, zęby, serce), ale również psychicznym (funkcje psychologiczne, niwelowanie znużenia). 

Cytrynian magnezu – wegańskie kapsułki od Biowen

Kapsułki wykonane z wegańskich materiałów, nie zawierają w sobie żadnych odzwierzęcych składników. Cytrynian Magnezu Biowen to produkt, który mogą spożywać weganie, wegetarianie i inne osoby stosujące diety roślinne lub takie, które nie chcą spożywać niewegańskich suplementów z różnych innych powodów. 

Dbamy o czystość składu naszych suplementów. Przede wszystkim nie stosujemy zbędnych dodatków, które mogą być uznane za kontrowersyjne. Chodzi o wszelkiego rodzaju ulepszacze, sztuczne barwniki i aromaty, wypełniacze wątpliwego pochodzenia. 

Działamy zgodnie z zasadą idei less waste. Nasze produkty zamykamy w zaciemnionych szklanych słoiczkach, które chronią suplement przed działaniem promieniowania słonecznego, a jednocześnie nie przyczyniają się do powstawania plastikowych śmieci, które degradują środowisko! 

Czy warto wybrać magnez w formie cytrynianu?

Cytrynian magnezu przyswajalność zawdzięcza swojej formie. Jest ona na wysokim poziomie, ponieważ cytrynian magnezu to organiczna forma magnezu, którą organizm toleruje bardzo dobrze i świetnie ją przyswaja. Dzięki temu to jedna z najskuteczniejszych wersji magnezu, jaką można obecnie przyjmować. Inne formy, nieorganiczne, są gorzej wchłanianie przez organizm. Z kolei jeśli chodzi o chelaty magnezu – na wyniki badań musimy wciąż poczekać i nie wiadomo na jakim poziomie się one wchłaniają.

Cytrynian magnezu jest obecnie bardzo popularną solą magnezową, która ma udowodnione wysokie przyswajanie. Zaczyna się ono już na poziomie 25%, ale może sięgać nawet 90%! 

Cytrynian magnezu – działanie suplementu od Biowen

Cytrynian magnezu wsparty witaminą B6 ma szerokie działanie. Oto najważniejsze z korzyści jakie można odczuć, stosując suplement diety z magnezem!

Działanie magnezu

Cytrynian magnezu, z uwagi na magnez wspiera pracę serca i innych mięśni, dba o zdrowie kości i zębów, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Działa również korzystnie na utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz metabolizm energetyczny w naszym organizmie. Ma pozytywny wpływ na nasz układ nerwowy i przewodnictwo impulsów nerwowych. Podziały komórek i synteza białek nie mogą się prawidłowo bez jego obecności odbyć. A w przypadku dzieci, odgrywa kolosalną rolę w ich wzroście oraz budowie kośćca. 

Działanie witaminy B6 (P-5-P)

W naszym suplemencie diety zawierającym cytrynian magnezu zajdziesz również witaminę B6. Jest ona odpowiedzialna za szereg procesów zachodzących w naszym ciele. Między innymi dba o układ immunologiczny, nerwowy i hormonalny (reguluje aktywność hormonalną). Bierze udział w przebiegu funkcji psychologicznych oraz jest niezbędna do prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, czyli erytrocytów. Niweluje też uczucie zmęczenia.

Cytrynian magnezu Biowen – składniki

Cytrynian magnezu, witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

tabela RWS cytrynian magnezu biowen

Zalecane dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycie to 2 kapsułki dziennie, w trakcie posiłku. Nie przekraczaj tej dziennej zalecanej porcji produktu.

Przeciwwskazania

Produkt nie jest odpowiedni jeśli występuje uczulenie na którykolwiek ze składników, a także w przypadku niewydolności nerek i hipomagnezemii.

Producent/ Podmiot odpowiedzialny:

Biodio Lab Sp. z o.o.

Ul. Choroszczańska 24

15-732 Białystok